O firmie

O nas

BiS Partners to spółka rodzinna, stworzona przez brata i siostrę, którzy pełni idei i wiary w ludzi, postanowili połączyć swoje doświadczenie w branży opiekuńczej i stworzyć firmę godną zaufania.

Zajmujemy się rekrutacją opiekunów i opiekunek z powołaniem, którzy zajmując się osobą starszą lub niepełnosprawną, otoczą ją troską i szacunkiem.

Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie, chcemy dać Państwu możliwość dużo większych zarobków, jednocześnie dbając o Państwa komfort pracy i bezpieczeństwo. Wyznajemy zasadę, że traktujemy drugiego człowieka tak, jak sami chcemy być traktowani. Dlatego podchodzimy do współpracy z dużą odpowiedzialnością i życzliwością.

Oferujemy bezpieczną pracę w sprawdzonym miejscu, atrakcyjne zarobki, legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie. Zawsze dopasowujemy ofertę do Państwa oczekiwań i w razie potrzeby jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu.

mloda-kobieta-opiekuje-sie-starsza

Nasze wartości

BEZPIECZEŃSTWO

Firma BiS Partners jest swego rodzaju „mostem” pomiędzy rodzinami niemieckimi, a opiekunami z Polski. Naszą rolą jest zadbać o bezpieczeństwo i interes obu stron. Zdajemy sobie sprawę, że zarówno opiekunowie osób starszych wyjeżdżający do obcego kraju, jak i rodziny przyjmujące pod swój dach nieznajomą osobę, na początku mogą czuć się niepewnie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby proces znalezienia odpowiedniego miejsca pracy, jak i opiekuna był na najwyższym poziomie. Przeprowadzamy dokładny wywiad z rodziną, chcemy wiedzieć o podopiecznym wszystko co jest niezbędne. Tak samo postępujemy w przypadku rekrutacji opiekunów. Zależy nam na tym aby ludzie, którzy z nami współpracują czuli się bezpiecznie.

UCZCIWOŚĆ

To jedna z zasad naszej firmy, która jest dla nas czymś naturalnym. Zależy nam na stałej współpracy z naszymi pracownikami i kontrahentami, dlatego dbamy aby wszystkie formalności były dokładnie wyjaśnione i zawarte w umowie. Umawiając się na określone warunki zatrudnienia, macie Państwo pewność, że zostaną one dotrzymane.

PARTNERSTWO

Każdą firmę tworzą ludzie i relacje. Bez odpowiednich osób i zdrowych relacji nie można mówić o powodzeniu  w żadnej branży. Kierując się tą zasadą, mamy na myśli wzajemny szacunek i dobre traktowanie każdego człowieka bez wyjątku.

Firma BiS Partners jest lojalnym partnerem biznesowym i pracodawcą.  Życzymy sobie aby ta wartość zawsze do nas wracała.

Nasza misja

Firma BiS Partners to przede wszystkim ludzie, których szanujemy i relacje, o które dbamy. Słowo„BiS” nawiązuje do właścicieli, brata i siostry. Jesteśmy rodzeństwem, które pełne dobrych idei i wiary w ludzi, postanowiło połączyć swoje doświadczenie w branży opiekuńczej i stworzyć działalność opartą przede wszystkim na uczciwości i szacunku.

Z własnego doświadczenia wiemy, jak wygląda opieka nad osobą starszą. Wiemy też, że praca w tej branży bywa niedoceniana, a opiekunowie są zatrudniani na różnych warunkach.

Na początku zrodził się pomysł aby stworzyć firmę, która będzie dobrym pracodawcą dla osób pracujących w tak trudnej branży. Widząc ogromne zainteresowanie naszym podejściem do współpracy i do drugiego człowieka, pomysł przerodził się w misję – być pracodawcą, u którego sami chcielibyśmy pracować.

rece-praca-zespolowa

Masz pytania? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest BIS PARTNERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Krakowie. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: kontakt@bispartners.pl oraz numer telefonu kontaktowego: (+48) 511161045, (+48) 665366228.”

  KONTAKT

  Biuro

  Al. 29 Listopada 85, 31-408 Kraków

  Godziny pracy

  Pon - Pt:
  9:00 - 17:00

  Telefon

  511 161 045

  E-mail

  kontakt@bispartners.pl

  praca@bispartners.pl

  Regon:

  38953767800000

  NIP: 9452246359

  KRS: 0000913414

  ZNAJDŹ NAS NA:

  MG Web Design